Apple MLH72LL/A 12" MacBook, Retina 2016, 1.1 GHz Intel Core M, 8 GB RAM, 256 GB PCIe SSD, Intel HD Graphics 515, Space Gray

AXP0161

Nový produkt

Displej:

 12" Retina displej s rozlišením 2304 x 1440 obrazových bodů

Čip grafické Karty:
Intel HD Graphics
Operační paměť RAM:
8 GB operační paměti typu DDR3
Procesor:
Intel Core m5 
Frekvence procesoru:
1.1 GHz s podporou technologie TurboBoost pro navýšení frekvence až na 2.2 GHz 
Úložiště:
256 GB disk SSD
Počet cyklů nabití:
190

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

17 490,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nabízíme rok používaný Apple 12" MacBook, Retina 2016, 1.1 GHz, 1 GHz Intel Core M, 8 GB RAM, 256 GB PCIe SSD, Intel HD Graphics 515, Space Gray.

Macbook je ve velmi zachovalém stavu s mírnými známkami používání. Je cca 1,5 roku starý, avšak bez nákupního dokladu, proto již není možné využít záruku u výrobce.

Notebook má 190 cyklů nabití a baterie má cca 92% své původní kapacity.

Apple MacBook s 12“ Retina displejem

Notebooky Apple MacBook představují stylová zařízení, která reprezentují své uživatele a pod elegantním kabátem skrývají komponenty s vysokým výkonem. Nový MacBook s 12“ Retina displejem je nejlehčí a nejkompaktnější přenosný Mac, ovšem s plnohodnotnými vlastnostmi. Pro uživatele, kteří se chtějí odlišit nabízí Apple čtyři barevná provedení od tradiční stříbrné přes vesmírnou šedou a růžově zlatou až po luxusní zlatou, stačí si jen vybrat.

Exkluzivní výkon v moderním pojetí

Notebooky Apple MacBook s 12“ Retina displejem využívají procesory Intel Core M 6. generace podporující technologii TurboBoost s možností dalšího navýšení pracovní frekvence procesoru. Dalším lákadlem je plnohodnotná klávesnice na zlomku místa. Za pomoci inovativního pojetí konstrukce každé z kláves má uživatel k dispozici pohodlnější a přesnější nástroj při psaní, samozřejmě s úsporou místa i hmotnosti. I notebooky Apple jdou s dobou a proto nabízejí nepřeberné množství multimediálních funkcí ať již pro poslech hudby, nebo pro přehrávání filmů a videí.

Nádherný displej

Nespornou výhodou přenosného počítače MacBook je nádherný displej Retina, který vypadá prostě skvěle. Využívá technologie IPS (in-plane switching), díky které podává jasný obraz s vynikajícími barvamiprakticky z jakéhokoli úhlu. Vysoká hustota pixelů je zárukou dokonale ostrého textu a nejemnější grafiky. A díky širokému barevnému gamutu vynikne na obrazovce každá fotka a video ještě opravdověji.

Nadčasový design hodný svého jména

Notebooky Apple MacBook byly vždy chápány jako stylové stroje pro uživatele, kterým záleží především na vzhledu. Propracovaný design notebookům nechybí ani v dnešní době a navíc skloubí design spolu s praktičností. Každý prvek je propracován do nejmenších detailů. V nejtenčím místě je MacBook tenký pouze 3,5 milimetru, ve své nejtlustší části pak 13,1 milimetrů a úžasná je také hmotnost celé unibody hliníkové konstrukce lehce nad 0.9 kg.

novativní ovládání

U 12" modelu notebooku Apple MacBook naleznete Force Touch trackpad s integrovanou haptickou odezvou. Tento inovovaný trackpad rozpozná poklepání kdekoliv na svém povrchu včetně použité síly přítlaku. Podle použité síly tak můžete definovat co konkrétně chcete udělat ať již nalézt definici slova, nebo zobrazit náhled souboru. Mezi další vlastnosti patří integrace haptické odezvy pro ještě věrohodnější vjem obsahu za pomoci hmatově vnímatelných vibrací.

Jediný konektor pro vše co potřebujete

Ačkoli je MacBook vybaven jediným konektorem USB-C, můžete připojit téměř jakoukoli periferii. Má oboustranný design a umožňuje nabíjení, připojení externích disků, výstup videa s nativní podporou DisplayPort 1.2 (VGA a HDMI redukcí) a připojení dalších USB periferií. Takže k MacBooku snadno připojíte všechna zařízení, která potřebujete.

Zažijte výhodu komunikace s kamerou FaceTime

Komunikujte s přáteli, rodinou, kolegy a klienty prostřednictvím internetu snadno a rychle. Dopomůže vám k tomu integrovaná kamera FaceTime v těle přístroje, která má vysoké rozlišení obrazu s věrným podáním pro kvalitní video hovor.

Propracovaný operační systém a řada aplikací

Operační systém Mac OS X El Capitan je navržen pro vaše pohodlí. Je intuitivní, snadno se ovládá, skvěle vypadá a naplno využívá hardware vašeho MacBooku. Obsahuje obrovskou kolekci aplikací, se kterými můžete hned od prvního okamžiku tvořit, bavit se a pracovat. Nechybí skvělé aplikace na prohlížení webu, vyřizování mailů, videohovory FaceTime, Fotky, iMovie, GarageBand, Pages, Number, Keynote a mnoho dalších. Mac OS X umožňuje také rychle a bezproblémově spolupracovat s iOS zařízeními.

Klíčové vlastnosti

Základem tohoto modelu je 2jádrový procesor Intel Core m5. Tento procesor pracuje na frekvenci 1.1 GHz s podporou technologie TurboBoost pro navýšení frekvence až na 2.2 GHz a je doplněn o 8 GB operační paměti typu DDR3. O zobrazení se stará 12" Retina displej s rozlišením 2304 x 1440 obrazových bodů. Grafická data pro displej zajišťuje karta Intel HD Graphics. Pro uživatelská data je připraven 256 GB disk SSD a vzhledem k rozměrům je notebook bez optické mechaniky. Nechybí bezdrátové Wi-Fi ac a Bluetooth, konektor USB Type-C a 3.5 mm stereo jack pro sluchátka. Integrována je také praktická kamera. Jako operační systém notebook využívá Mac OS X El Capitan.

Recenze

Žádná recenze nebyla vložena

Napsat recenzi

Apple MLH72LL/A 12" MacBook, Retina 2016, 1.1 GHz Intel Core M, 8 GB RAM, 256 GB PCIe SSD, Intel HD Graphics 515, Space Gray

Apple MLH72LL/A 12" MacBook, Retina 2016, 1.1 GHz Intel Core M, 8 GB RAM, 256 GB PCIe SSD, Intel HD Graphics 515, Space Gray

Displej:

 12" Retina displej s rozlišením 2304 x 1440 obrazových bodů

Čip grafické Karty:
Intel HD Graphics
Operační paměť RAM:
8 GB operační paměti typu DDR3
Procesor:
Intel Core m5 
Frekvence procesoru:
1.1 GHz s podporou technologie TurboBoost pro navýšení frekvence až na 2.2 GHz 
Úložiště:
256 GB disk SSD
Počet cyklů nabití:
190